Інформація щодо ціни на природний газ, що пропонується для постачання промисловим споживачам та суб'єктам господарювання, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів:

 1. Ця інформація дійсна з "01" червня 2017 року, не є пропозицією щодо укладання договору на постачання газу на певних умовах та не повинна розглядатися будь-якою особою як підстава для виникнення цивільних та/або господарських та/або інших зобов'язань.
 2. Ціна на природний газ становить ________ (________________________) гривень за одну тисячу кубічних метрів природного газу, без врахування ПДВ.
 3. Ціна, зазначена у пункті 2 цього розділу веб-сайта, встановлена для віртуальної точки поставки.
 4. Ціна, зазначена у пункті 2 цього розділу веб-сайта, не виключає в себе:
  • витрати ТОВ "ПРОМЕНЕРГО-РЕСУРС" на його транспортування та/або розподіл та/або зберігання та/або будь-які інші витрати, що можуть понесені ТОВ "ПРОМЕНЕРГО-РЕСУРС" у зв'язку із постачанням природного газу;
  • будь-які непрямі, загальнодержавні та/або місцеві податки та/або збори, що передбачені діючим законодавством України або будуть передбачені ним у майбутньому, які ТОВ "ПРОМЕНЕРГО-РЕСУРС" зобов'язана або буде зобов'язана сплатити в майбутньому.
 5. При укладанні договору поставки газу ТОВ "ПРОМЕНЕРГО-РЕСУРС" залишає за собою право, з урахуванням вимог встановлених законодавством України, пропонувати споживачам встановити іншу ціну на природний газ виходячи із:
  • умов та розмірів оплати (попередня оплата природного газу, оплата протягом періоду поставки природного газу, оплата після оформлення фактичної поставки природного газу);
  • можливих або фактичних витрат ТОВ "ПРОМЕНЕРГО-РЕСУРС" на транспортування та/або розподіл та/або зберігання природного газу;
  • можливих або фактичних витрат ТОВ "ПРОМЕНЕРГО-РЕСУРС", пов'язаних із постачанням природного газу;
  • можливих або фактичних витрат ТОВ "ПРОМЕНЕРГО-РЕСУРС", пов'язаних із необхідністю закупівлі додаткових обсягів природного газу у інших суб’єктів ринку природного газу;
  • інших факторів, що впливають на ціну на природний газ на його ринку з урахування установленої практики та звичаїв ділового обороту.

ТОВ "ПРОМЕНЕРГО-РЕСУРС" залишає за собою право в будь-який момент змінити ціну на природний газ, що пропонується для постачання промисловим споживачам. Іншим категоріям споживачів, ТОВ "ПРОМЕНЕРГО-РЕСУРС" постачати природний газ не планує.